czwartek, 2 stycznia 2014

#41 Astrocalendarium

Tytuł: Astrocalendarium 2014 
Autorka: dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz
Oprawa: miękka
Ilość stron: 308
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii 
Astrocalendarium to jak sama nazwa wskazuje jest to kalendarz. Ten jest na 2014 rok. Aczkolwiek nie jest to zwykły kalendarz. Format troszkę mniejszy niż A5 jest poręczny do codziennego noszenia w plecaku czy torbie. Ten kalendarz jest unikatowy ze względu na to, że mamy horoskop na każdy dzień.
Astrocalndarium ukazuje się od 17 lat, czyli z pewnością ma wyrobioną dobrą markę. Jest on pisany przez dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewiecz, uznanego astrologa także poza granicami Polski.   
Początek zaczynamy od tego, która planeta jest regentem(która przewodzi) w 2014 roku i jest nim Saturn.

W kalendarzu jest również roczny horoskop dla każdego ze znaków zodiaku. Oprócz horoskopu na każdy dzień mamy informacje kiedy jest wschód i zachód słońca i księżyca co jest dobre dla mnie, bo z pewnością jak będę gdzieś w odludnym miejscu podczas wakacji to będzie można wyjść nad jezioro i podziwiać wschód albo zachód słońca, a być może nawet zorganizować jakaś sesję zdjęciową, ale już koniec tej gadaniny.

Mamy podane także, który to dzień w roku jest, a także długość tego dnia. Więc patrząc w kalendarz moje urodziny wypadają w 189 dzień roku, a długość dnia wynosi aż 16 godzin i 32 minuty. Przeczytałam sobie opis własnego znaku zodiaku znajdujący się na końcu kalendarza i ku mojemu zaskoczeniu muszę przyznać, ze jest to całkowita prawda. Aż jestem pod wrażeniem, że dużo rzeczy się zgadza.


Ten kalendarz jest godny polecenia, dla każdego kto chce mieć przez cały rok ze sobą horoskop. Dzięki niemu nie musimy nigdzie wysyłać sms’a ani sprawdzać w sieci. Wystarczy, że otworzymy sobie bieżący dzień i możemy przeczytać co może nas dziś spotkać . Są horoskopy krótsze ale i także dłuższe. Jak dla mnie kalendarz ma same plusy. Polecam! 


Za kalendarz dziękuję 

4 komentarze:

 1. Nigdy ni mialam okazji slyszc o takim cudzie xD
  Chetnie wzielabym ten kalendarz pod uwage :)
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Już patrząc na okładkę, stwierdzam, że pewnie nie przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już czytałam wcześniej recenzje tego kalendarza i chciałabym go mieć

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o takim kalendarzu, ale mi wystarcza ten, który mam, taki zwyklak. Nie wierzę w żadne horoskopy, więc akurat taki nie jest mi potrzebny. Aczkolwiek jest to ciekawy pomysł. :-)

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Pozostawienie komentarza zajmie Ci tylko chwilę, a ja z chęcią każdy przeczytam i odpiszę na niego :)
_____________
Bardzo dziękuję za każdą opinię. :) Pozdrawiam! :)